Wilderness Systems Tsunami 125 — це невеликий, проте місткий та динамічий каяк для нетривалих походів, прогулянок вихідного дня або просто для активного відпочинку на воді.

Каяк буде доступний для прокату та тест-драйвів на пунктах прокату мережі «Каяк Каное Центр» в Києві, Запоріжжі, Дніпрі

Оновлений Tsunami-125 сезону 2018-го року увібрав в себе усі найкращі напрацювання компанії за останні п’ять років, а також були виправлені незначні недоліки попередньої версії. Окрім цього, каяк отримав новий більш агресивний дизайн, додаткові 10 см. довжини ватерлінії та нову ергономічну систему кріплення багажу.

Дизайнери Wilderness Systems взяли один з найкращих каяків усіх часів та зробили його ще швидшим і ще зручніим. Нижня частина корпусу каяка зазнала найменших змін, отже це залишається все той же комфортний в керуванні Цунамі, який ми добре знаємо та який так люблять усі початківці, а додаткові 10 см. ватерлінії каяка ще додадуть йому швидкості. Гострий ніс розширюється до верхньої частини для відводу бризг та максимально сухого катання навіть при значній хвилі.

Як і раніше, каяки серії Tsunami обладнано адаптивним сидінням Phase 3 AirPro TOUR Seating System з високою регульованою спинкою, яка буде підтримувати вашу спину під час тривалого перебування на воді. Спинка сидіння вільно регулюється по висоті та куту нахилу, також передня частина сидіння легко опускається та піднімається для підтримки ніг знизу. Це дозволяє розслабити ноги під час довгих мандрівок та уникнути затікання ніг. Обивка сидіння виготовлена з міцної сітчатої тканини, що сприяє додатковій вентиляції в спекотну погоду, а у випадку намокання сидіння воно не затримує воду та швидко висихає.

Новинка обладнана також прихованою «кишенею» під декою каяка для зберігання пляшки з водою, або невеличкого гермомішка з цінними речима.

Серія каяків Tsunami добре відома своєю неперевершеною стійкістю на воді, завдяки чому ці каяки чудово підходять для початківців в якості першого туристичного каяка.

Каяк може додатково комплектуватися системою рульового керування, що дозволяє більш легко керувати каяком, особливо в умовах сильного бокового вітру.